Er taknemmelig for have fået en billet. Har været til hver eneste kamp, hjemme og away i år (Udover Brøndby på søndag og FCK i parken). Er dog pisse frustreret over slutspilspakken. Sidst da jeg var ude på stadion i søndags, snakkede jeg med 5 gutter, der alle havde haft køb den, og brugt på stemningsafsnittet. Ingen af dem bidragede til sang eller skabe stemning på nogle former.
Hvis man forhelvede skal bruge en billet på stemning så bidrag, der ikke nogen der gider stå sammen med dem, og høre snakke en hel kamp. Samme personer begyndte også at råbe af capoen, og sige han skulle sæt sig ned, tige stille så man kunne snakke og se kampen, og generelt bare var provokerende.
Mit største ønske er bare, hvis man godt ved man ikke har tænkt sig at bidrage på stemning, så se om du kan få nogle andre billetter. Det går både ud over os andre, og os sig selv. Det er præcis sådan nogle typer jeg ikke ville have skulle havde haft slutspilspakken. Ikke folk der bruger den ordenlig, men ren medløber fans.
Hvor var i blandt andet sidste sæson hvor vi tabte adskillige kampe i træk?