New posts

Transfervindue Sommer 2026

  • Thread starter Thread starter Martin Hansen
  • Start date Start date
  • Replies Replies: Replies 11K
  • Views Views: Views 717K
Transfervindue Sommer 2026
View attachment 8053

Til dem, der tror at man gennemgår lægetjek uden først at have skrevet under. Men de kunne jo godt have givet ham et papir med noget tekst på alligevel for at opretholde illusionen.
Han er ved at tegne skitsen til sin nye luksusvilla ude i Skåde. Der hvor alle spillerne i AGF, FCM og SIF bor sammen med alle udenlandsprofferne, som ikke vendt hjem endnu 🤣.
 
Hvilke personangreb? Ahh, nu forstår jeg selvfølgelig.
Du påkalder dig din ret til at skrive hvad du mener på den måde du vil og vi andre må så ikke være uenige og påpege, at der ikke er et grundlag for det, du påstår, for så er det et "personangreb".
Nej det er et personangreb når du opfinder løgne som du påstår jeg har sagt, for at underbygge et angreb baseret på dette, det er et stort problem når man angriber brugere herinde personligt - ikke mindst når angrebet er baseret på fri fantasi.
 
Nej det er et personangreb når du opfinder løgne som du påstår jeg har sagt, for at underbygge et angreb baseret på dette, det er et stort problem når man angriber brugere herinde personligt - ikke mindst når angrebet er baseret på fri fantasi.
Javel. Synes ikke jeg opfattede det sådan, at jeg stod helt alene med synspunktet, men som du - apropos personangreb - skrev, så er det åbenbart ikke kun mig der "hører stemmer" 🤷‍♂️
 
Det lyder rigtigt godt. Men næste gang så jeg hellere, at man hentede dem, man absolut ikke kan undvære, først.
Lige de sidste to dage er det jo lige meget hvem der kommer nogle timer før en anden, men vi må se når vinduet er lukket om de sidste der kommer vil lyde som nogle der ikke kunne være hentet, eller hentet tilsvarende, tidligere. Jeg tror fx ikke den her handel med McCowatt var en mulighed tidligt i vinduet.
 
Hvis Jakob Nielsen kører hurtigt er der tre muligheder.

1 han kan godt lide at køre hurtigt
2 han skal skynde sig
3 han flygter fra noget
4. Han har fyraften. Møder han ikke kl. 6 om morgenen? Så er det vel ok at gå kl. 15. Og det er da bare om at skynde sig, hvis han vil undgå trafik-kaoset ved Aarhus N. og Randers Syd.
 

Latest posts

Back
Top